TERA VITESSE

TERA VITESSE

TERA VITESSE CFS – atskira klasė.

  • Spiralinis rotorius;
  • CFS( olygi skleidimo sistemos) - greitintuvo volelis;
  • talpa nuo 76 m³ iki 95 m³(40 ir 50 m³ DIN);
  • pjovimo agregatas su 5 dviejų pusių peilių sistema(dvigubas panaudojimas);
  • techninis smulkinimo plotis 35 mm.;
  • traktoriaus galingumas nuo 140 KW(190 AG);
  • pilnai metalinis korpusas;
  • metalinės judančios grindys.

Naujausių ir efektyviausių „Strautmann" pašaro rinktuvų serija yra Tera-Vitesse CFS. Šis įvairių dydžių – nuo 38 m³ iki 50 m³ pildymo talpos(pagal DIN) – modelis yra paskutinis serijoje. Rinktuve, išsiskiriančiame didžiausia talpa ir našumu, kuris pasiekiamas dėl unikalaus konvejerinio mechanizmo, įrengiamo kol kas tik šios serijos modeliuose, montuojamas ne tik 2,12 m pločio ėmimo mechanizmas, bet ir 50 peilių smulkinimo mechanizmas, tiksliai užtikrinantis 35 mm smulkinimo ilgį.

Tera-Vitesse CFS, užkėlęs rinkimo našumo kartelę ir išsiskiriantis keletu novatoriškų ypatybių, atstovauja naują pašaro rinktuvų klasę. Didelis rotorius, kuris yra pagrindinė konvejerinio mechanizmo dalis, užtikrina didelį efektyvumą bet kokiomis sąlygomis. Didelė galia – privalumas ne tik laukuose, bet ir keliuose, kuriais dideli kroviniai gabenami ypač saugiai. Hidropneumatinė važiuoklė 24 000 kg bendrosios masės modelyje 4601 jau priskiriama standartinei įrangai, kaip triašė važiuoklė didžiausiame modelyje Tera-Vitesse CFS 5201. Šioje serijoje klientas ras pašaro rinktuvą, tinkamą bet kuriuo požiūriu.

Rinkimo mechanizmą ir CFS būgną galima paprastai išmontuoti ir paruošti mašiną ilgalaikei eksploatacijai nuimant kukurūzų derlių. Yra daug priežasčių, galinčių padėti įsitikinti šio modelio Tera-Vitesse CFS efektyvumu!


STRAUTMANN pašaro rinktuvai

Naujienos

Prekiaujame įvairiai žemės ūkio technikai ir padargams skirtomis atsarginėmis dalimis, bei atliekame serviso paslaugas

Prdėjome prekybą sunkiojo transporto ir  lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis. Užsakome dalis iš užsienio valstybių. Turime partnerių įvairiose pasaulio šalyse.

Servisas

Teikiame serviso paslaugas.

Atliekame garantini ir pogarantinį Strautmann technikos remontą.

Tvarkome savaeigę ir nesavaeigę naudotą žemės ūkio techniką.

Esant būtinybei atvykstame į vietą.

Tel: + 370 671 79999

Partneriai

Investicijų plėtra Dotnuvos projektai