MEGA VITESSE

MEGA VITESSE

MEGA VITESSE CFS -  stebėtinai universalus.

  • Spiralinis rotorius;
  • CFS(paskesnės skleidimo sistemos) - greitintuvo volelis;
  • talpa nuo 52,2 m³ iki 66,6 m³(26 ir 36 m³ DIN);
  • traktoriaus galingumas nuo 95 KW(130 AG);
  • pilnai metalinis korpusas;
  • metalinės judančios grindys.

Mega-Vitesse CFS yra tikrasis klasikinės konstrukcijos pašaro rinktuvas su dozavimo mechanizmu ir keturstygiu grindiniu konvejeriu, priklausantis visiškai naujai pašaro rinktuvų serijai. Jame taip pat įdiegtos didesnių, Giga-VitesseCFS serijos, rinktuvų techninės naujovės. Varomoji įranga su krumpline rotoriaus pavara ir ašių mazgų asortimentas yra didesniųjų giminingųjų modelių ypatybės.

Modelis Mega-Vitesse CFS patrauklus ne tik našumu, bet ir kompaktiška konstrukcija. Jo stipriosios savybės atsiskleidžia mažo ploto laukuose arba ankštuose įmonių kiemuose. Platus įvairių važiuoklės ir vairo sistemų asortimentas leidžia pritaikyti pašaro rinktuvą Mega-Vitesse CFS prie bet kokių sąlygų. Dvigubojo pjovimo smulkinimo mechanizme įtaisyta 40 peilių, todėl pasiekiamas teorinis 39mm smulkinimo ilgis. Tai puiki smulkaus siloso gamybos mašina. Mega-Vitesse CFS variantai yra du: paprastas pašaro rinktuvas(28–36 m³ pagal DIN 11741) ir pašaro rinktuvas su dozavimo mechanizmu(26–34 m³ pagal DIN 11741) su dviem arba trimis dozavimo būgnais.

Tvirtas pašaro rinktuvo kėbulas su laikikliais ir lynais virš krovinio skyriaus užtikrina, kad krovinys gerai laikytųsi ir nebūtų jam galimybės išsidraikyti.


STRAUTMANN pašaro rinktuvai

Naujienos

Prekiaujame įvairiai žemės ūkio technikai ir padargams skirtomis atsarginėmis dalimis, bei atliekame serviso paslaugas

Prdėjome prekybą sunkiojo transporto ir  lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis. Užsakome dalis iš užsienio valstybių. Turime partnerių įvairiose pasaulio šalyse.

Servisas

Teikiame serviso paslaugas.

Atliekame garantini ir pogarantinį Strautmann technikos remontą.

Tvarkome savaeigę ir nesavaeigę naudotą žemės ūkio techniką.

Esant būtinybei atvykstame į vietą.

Tel: + 370 671 79999

Partneriai

Investicijų plėtra Dotnuvos projektai