GIGA VITESSE

GIGA VITESSE

GIGA VITESSE CFS - stebėtinai universalus.

  • Spiralinis rotorius su Hardox noragų plokštelėmis;
  • CFS(paskesnės skleidimo sistemos) - greitintuvo volelis;
  • talpa nuo 64,6 m³ iki 79,8 m³(30 ir 42 m³ DIN);
  • pjovimo agregatas su 45 dviejų pusių peilių sistema(dvigubas panaudojimas);
  • traktoriaus galingumas nuo 99 KW(135 AG);
  • pilnai metalinis korpusas;
  • metalinės judančios grindys.

Dvejopos paskirties pašaro rinktuvas Giga-Vitesse CFS ilgai buvo „Strautmann" pašaro rinktuvų serijos geriausiuoju modeliu. Šis pašaro rinktuvo modelis – galios, patikimumo ir efektyvumo standartas.

Renkantis iš trijų dydžių(nuo 32 iki 42 m³ krovinio tūrio pagal DIN), įskaitant išsamų įrangos paketą, galima rasti sprendimą bet kuriam tikslui. Giga-VitesseCFS serijos rinktuvuose įtaisomi 45 peiliai. Pagal juos apskaičiuojamas 35 mm teorinis smulkinimo ilgis užtikrina optimalią pašaro kokybę gyvulių mitybos fiziologiniu požiūriu. Galingas pašaro rinktuvas išsiskiria ne tik dideliu rinkimo našumu, bet ir didele sparta ir efektyvumu iškraunant žaliavą silosinėje. Rinktuve įrengtas ne tik novatoriškas konvejerinis mazgas, bet ir dozavimo mechanizmas, kurio sparta ir tikslus iškrovimas patvirtintas atlikus keletą nepriklausomų bandymų.

Giga-Vitesse CFS yra dar patrauklesnis žinant, kad šį pašaro rinktuvą galima naudoti ilgiau, prasidėjus kukurūzų derliaus nuėmimo laikotarpiui, ir taip padidinti transporto priemonės efektyvumą. Dvejopos paskirties pašaro rinktuvą Giga-Vitesse CFS galima lengvai, naudojant kukurūzų plokštę, paversti pašaro gabenimo priekaba.


STRAUTMANN pašaro rinktuvai

Naujienos

Prekiaujame įvairiai žemės ūkio technikai ir padargams skirtomis atsarginėmis dalimis, bei atliekame serviso paslaugas

Prdėjome prekybą sunkiojo transporto ir  lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis. Užsakome dalis iš užsienio valstybių. Turime partnerių įvairiose pasaulio šalyse.

Servisas

Teikiame serviso paslaugas.

Atliekame garantini ir pogarantinį Strautmann technikos remontą.

Tvarkome savaeigę ir nesavaeigę naudotą žemės ūkio techniką.

Esant būtinybei atvykstame į vietą.

Tel: + 370 671 79999

Partneriai

Investicijų plėtra Dotnuvos projektai