Mus lengva rastiNAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI
Vadybininkas Edgaras
+370 656 81551

Naujiena Lietuvoje

Naujiena Lietuvoje

Fransgård MASKINFABRIK A / S yra 100% Daniškos produkcijos gamykla, kuri gamina įvairias mašinas, žemės ūkio, miškininkystės ir kelių sektoriuje. Įmonė buvo įkurta Thorkild B. Fransgaard 1967, kai jis įsigijo Fredbjerg Forge ir ikūrė savo „kalvę“.Šiai dienai „kalvė“ pertvarkyta į modernią žemės ūkio technikos gamyklą , 50 darbuotojų ir gamybos plotu daugiau nei 10.000 m2.

 

Pagrindinė produkcija šieno vartytuvai, grėbliai, COMBI-grėbliai, miškų gervės,kelių  lyginimo greideriai, šienapjojės, šlaitinės krūmapjovės ir sniego pūstuvai.

 

Fransgård visada orientuota į tarptautines rinkas, šiai dienai Fransgård  eksportuoja 80-90% savo  produkcijos visame pasulyje.

 

Fransgård  yra viena iš pirmaujančių pasaulio gamintojų,eksportuodama miškininkystės gerves visame pasaulyje.

 

Fransgård COMBI-grėbliai yra dviejų rotorių ir atlieka tris funkcijas, tai yra atlieka vartytuvo funkciją, formuoja pradalgę viduryję, bei turi šoninės pradalgės formavimo funkciją. Puikus žemės kontūrų kopijavimas ir specialiai užgrūdinti kūginiai varomieji krumpliaračiai ir dantratukai suteikia ilgą eksploatavimo laiką su minimalia technine priežiūra.

 

Fransgård pakabinama diskinė šienapjovės yra 4 skirtingų dydžių: nuo 2,05 iki 3,2 m. Danijos gamintojo šienapjovė gaminama su galinga, tvirta ir patogia naudoti "Comer" pjovimo lenta su ovalo formos diskais ir 4 mm storio peiliais.

 

Fransgård S-Sniego pūstuvai yra tviri ir sniego masę nupučia iki 30m atstumu. Sraigto padavimo sistema į vidurį užtikrina optimalų padavimą į ventiliatoriu.Ventiliatoriaus korpusas pagamintas iš "domex "420 plieno.

 

Fransgård paviršių lyginimo greideriai naudojami lyginti ir valyti žvyrkelius, miškų kelius, dirvožemį, sniegą ir pan.Keletas mechaninių ir hidraulinių modelių, montuojamų traktoriaus priekyje arba gale.Tvirti, aukštos kokybės ir lengvai prisitaikantys prie paviršių, turintis daug  reguliavimo galimybių ir platų priedų pasirinkimą.

 

Fransgård grandininiai smulkintuvai skirti valant/kertant griovius, tranšejas, šlaitus, miškų kelius, gyvatvores ir pan. Lengvai muontojamas traktoriaus priekyje, gale. FKR 150 modelis komplektuojamas su lygiagrečiu hidrauliniu šoniniu reguliavimu, jo pjovimo kampas 35 laipsniai žemyn ir 90 laipsnių aukštyn. Grandininių smulkintuvų pjovimo mechanizmas yra iš 4 kertančių grandinių, kurių storis yra 10mm. Teorinis pjovimo skersmuo iki 10 cm.

 

Fransgård gaminama technika yra patikima ir ilgaamžė. Danų kuriama produkcija yra pagaminta artimai bendradarbiaujant su vartotoju.

 

www.fransgard.dk

Grįžti atgal

Naujienos

Kviečiame Jus aplankyti mus parodoje „Baltijos miškai 2016“. Kuri vyks 2016 metų gegužės 19-21 dienomis Girionyse.  Stendas C5.

Ekspozicijoje Fransgard miškų ir kelių priežiūros tehnika:

  • Greideris
  • Traukimo gervės
  • Grandininis smulkintuvas

Nuo 2015 metų spalio mėnesio „Eksporto Gama“ pradėjo atstovauti naują vardą Lietuvoje, tai Danijos kompanija „Fransgård“.

Servisas

Teikiame serviso paslaugas.

Atliekame garantini ir pogarantinį Strautmann technikos remontą.

Tvarkome savaeigę ir nesavaeigę naudotą žemės ūkio techniką.

Esant būtinybei atvykstame į vietą.

Tel: + 370 671 79999

Partneriai

Investicijų plėtra Dotnuvos projektai