Mus lengva rastiNAUJOS TECHNIKOS PARDAVIMAI
Vadybininkas Edgaras
+370 656 81551

Apie mus

Įmonės tikslas - siekti, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir tinkamas aptarnavimas atsižvelgiant į pirkėjo pageidavimus ir kad šis bendradarbiavimas butų  abipusiai naudingas.

UAB „Eksporto gama“ įkurta  2006 m. Įmonė pradėjo savo veiklą kaip prekiautoja naudota žemės ūkio technika, įrengimais bei atsarginėmis dalimis  iš Švedijos, bei kitų Skandinavijos valstybių.  Šios veiklos neatsisakome iki šiol. Bendradarbiaujame  su didžiausiais žemės ūkio technikos pardavėjais iš Švedijos, kurie atstovauja visus pagrindinius žemės ūkio technikos prekybos ženklus. Įmonės darbuotojai yra sukaupę nemažai patirties, susipažinę su įvairios rūšies žemės ūkiui skirta technika, bei įrengimais. Teikiame serviso ir įrengimų montavimo paslaugas.

UAB „Eksporto gama“ yra oficialus įgaliotas Vokietijos kompanijos R. Strautmann & Sohne GmbH u.Co. KG. atstovas Lietuvoje. Jau daugiau kaip 80 metų tai yra Strautmann šeimos žemės ūkio technikos gamintojo verslas. Importuotojai Europoje ir kitose pasaulio dalyse sėkmingai naudoją techniką turinčią Strautmann prekės ženklą.

Strautmann firmos technika savo kokybišku pagaminimu, tiek racionaliais  ir patikimais techniniais sprendimais leidžia pasiketi aukštą ekonominio efektyvumo lygį, ko pasekoje taupomos kuro ir laiko sąnaudas, gaunamas aukštas naudingumo koeficientas.

UAB „Eksporto gama“ darbuotojai turi aukštą kvalifikaciją ir toliau reguliariai tobulina žinias mūsų atstovaujamos Strautmann kompanijos gamykloje Vokietijoje, siekiant kuo profesionaliau įvertinti technikos privalumus ir naudą. Įmonės darbuotojai tikslingai stengiasi išsiaiškinti kiekvieno ūkio poreikius ir parduoti ne bet ką, o tai kas reikalinga būtent konkrečiam pirkėjui.

  • Nuolat bendraujant su Lietuvos ūkininkais stengiamės suprasti kiekvieno mūsų kliento poreikius, bei norus, stengiamės įsiklausyti į išsakytus pastebėjimus ir siekti, kad bendradarbiavimas būtų abipusiai naudingas ir ilgalaikis.

Pagrindinės veiklos sritys:

  • žemės ūkio savaeigės, bei nesavaeigės technikos bei padargų prekyba ir remontas;
  • prekyba atsarginėmis dalimis;
  • tarpininkavimas perkant-parduodant žemės ūkio techniką;
  • konsultacijos finansiniais klausimais;
  • suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai.

Naujienos

Prekiaujame įvairiai žemės ūkio technikai ir padargams skirtomis atsarginėmis dalimis, bei atliekame serviso paslaugas

Prdėjome prekybą sunkiojo transporto ir  lengvųjų automobilių atsarginėmis dalimis. Užsakome dalis iš užsienio valstybių. Turime partnerių įvairiose pasaulio šalyse.

Servisas

Teikiame serviso paslaugas.

Atliekame garantini ir pogarantinį Strautmann technikos remontą.

Tvarkome savaeigę ir nesavaeigę naudotą žemės ūkio techniką.

Esant būtinybei atvykstame į vietą.

Tel: + 370 671 79999

Partneriai

Investicijų plėtra Dotnuvos projektai